Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet/kell ilyenkor...

Mit lehet/kell ilyenkor csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Ha megismerek egy fiút és csak haverkodunk,de később megtudom az egyik barátnőmtől hogy tetszem neki(mert megmondta neki),de én barátságtól többet nem akarok(!) akkor hogy viselkedjek mert ugye már szinte barátok vagyunk és pl egy baráttól megszokott hogy facebookon is szivet küld,de igy meg más a helyzet ...szóval mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni? Mert ha meg hagyom akkor azt hiszi van esélye...De amúgy nekem még nem mondott semmit,csak a barátnőmtől tudom hogy nagyon tetszem neki. :(

15L



2013. aug. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
fogd be kutyának
2013. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-.- értelem...

:D

2013. aug. 26. 19:13
 3/4 anonim válasza:

Ez eléggé zavaros... Nos... Ha jól értem, az a problémád, hogy nem tudod, küldj-e neki szívet facebook-on??????? o.O

Hajjjj... Kezeld egy picikét lazábban a helyzetet és válaszd a legegyszerűbb módot a problémáid megoldására: az emberi kommunikációt. Ugyanis az emberek ősidők óta fejlesztik kommunikációs készségüket, melynek segítségével könnyedén cserélhetnek gondolatokat. Értem ezt úgy, hogy egyszerűen odamész (!!! NEM FACEBOOKON!!) és megmondod neki, hogy azt hallottad (nem feltétlenül kell elmondanod, hogy a barátnődtől, viszont ha rákérdez, ne hazudj) hogy tetszel neki, te viszont nagyon jó barátnak tartod és nem akarsz többet. Találkozgassatok és barátkozzatok, ha nyomulni kezd (amit kétlek, hisz nyíltan a tudtára adtad a szándékaidat) arra az esetre ott van a jól kifejlett testbeszéd, ami segít neked az udvarias elutasításban. Enyhén húzódj el, ha szerinted túl közel hajol és ha minden határon túl megy a viselkedése, hívd fel a figyelmét a te álláspontodra is! Sok sikert! ;)


14/L

2013. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2013. aug. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!