Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WC-s néniként szeretnék...

WC-s néniként szeretnék dolgozni, de csak 34 éves vagyok. Lehet rá esélyem, hogy találok ilyen állást?

Figyelt kérdés
Mindig csak idős néniket látok ott, gondolom nyugdíjasokat alkalmaznak csak. És hol találok ilyen hirdetéseket?

2013. aug. 27. 07:49
 1/5 anonim válasza:

Bakker micsoda pályaválasztás! :-D Te komolyan erre vágysz? Tán valami fétised van?


Egyébként meg keresd meg az egyik ilyen wc tulajdonosát, mondd el neki, hogy te milyen egy lusta, visszamaradott, szocreál, komcsi vagy, meg hogy képes vagy 10 ft hiány miatt végignézni, ahogy valaki majd összehugyozza magát(megtörtént eset).

De komolyan, wc-snek csak az megy, akit máshová nem vesznek fel, vagy nyugdíjas, és bírja az egész napos egy helyben üldögélést. Nem csoda, hogy biztonsági őrnek is főként nyugdíjasok mennek.


Ha rokkant vagy, akkor bocs, de meg van a véleményem az olyanokról, akiknek ilyen szar munka az álmuk.

2013. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem nagyon. Túl jó a helyesírásod, ez alapján ennél jelentősen értelmesebbnek gondollak, így nem sok esély van...
2013. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves Második Válaszoló!:)

Sajnos már végső elkeseredésemben találtam ki ezt az ötletet. :(

Jelenleg épp hogy minimálbérért dolgozom két diplomával. Ráadásul nagyon nem szeretem, amit éppen csinálok (hajléktalanellátás).

Ott tartok, hogy tényleg bármit elvállalnék már....

2013. aug. 29. 07:39
 4/5 anonim válasza:
A wc-ben is sok csövessel fogsz találkozni. :-)
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a csövesekkel van problémám. A beképzelt, nagyképű kollégákat nem bírom.
2013. aug. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!