Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet instagramon törölni...

Hogy lehet instagramon törölni a követőket ha privátra van állítva?

Figyelt kérdés
Az isnstagrammom privátra van állítva,és egy ideig akik követni akartak azoknak meg is engedtem és visszaigazoltam őket..és azt szeretném megtudni,hogy hogy tudom törölni őket,hogy ne követhessenek?
2013. aug. 27. 15:53
 1/3 anonim válasza:
Ha rá mész a célszemélyre, akkor a neve mellett látsz 3 kis kockát egymás alatt. Arra rámész és "block user" :)
2013. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De ilyen sok követőd van? Vagy miért szeretnél megszabadulni tőlük? :) Előző válaszoló voltam
2013. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) nem,nem azért:)hát előtte be volt állítva,hogy mindenki láthassa és utána beállítottam privátra és akkor már nem szerettem volna,hogy néhány ember aki követ lássa a képeimet.
2013. nov. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!