Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lemezlovasok zenészek?

A lemezlovasok zenészek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltétlenül, a lemezlovasok akik mások zenéit keverik(DJ-k), de ettől függetlenül lehetnek zenészek
2013. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
kicsit sem
2013. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azok a DJ-k.
2013. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, mind minden zenei stilusban vannak kontarok is (lads. playmate "dj"-k, akiknek semmi koze a dj szakmahoz). De mindenkeppen zeneszeknek. Ugyanugy mint egy hegedumuvesz, vagy egy zongorista a hangok orgiajat szolaltatjak meg. Es aki azt hiszi, hogy erre o is kepes otthon, mikor egy kazettat betol a magnoba, akkor fogalma sincs arrol a hatterrol amirol a dj szakma szol. Uljon le es irjon meg egy ilyen szamot:

http://www.youtube.com/watch?v=YoLJ4CWSLSI

2013. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A DJ régen úgy indult, hogy Amerikában a rádiókban zenéket mixeltek össze. Úgyhogy a DJ-k azaz a "Lemezlovasok" egyébként rádiósok!
2013. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
a hegedús,zongorista hangszeren játszik még a lemez lovas csak a cd-t játsza le tehát nem zenész még csak élő zenét se tudcsinálni
2013. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
31%
Nem. Még én is nagyobb zenész vagyok pedig csak egy évig doboltam. De közbe volt 2 fellépésūnk is.
2013. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Élőt nem tudnak? Ti egyáltalán tisztába vagytok azzal, hogy mit beszéltek? http://www.youtube.com/watch?v=8M6xadTpZR4

először ez. Aztán had mondjam már el, hogy a profik nem cskakkevergetik a zenéket, hanem élőben pl egy másik zene acapellájával keverik össze. Vagy akkor ott vannak a remix padok. Majd jöhetnek a kommentek, hogy "jaaaj úgyis előre fel van véve és csak PLAY gombot nyomnak meg". NEM! Igenis vannak még olyan emberek a profik közt is, akik élőben művelik le mindazt, amit hallunk.

2013. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Fogalomzavarban szenvedtek emberek!


Aki zene számokat készít az elektronikus zenében, az a PRODUCER! Aki összekeveri egy buli vagy egy koncert alkalmával, az a DJ.

Nem minden DJ producer, és nem minden producer DJ! De létezhetnek DJ-k, akik producerek is, és producerek, akik egyben DJ-k is!


Teljesen szabadon kombinálható a dolog.

Ha valaki úgy akarja, lehet egyszerre szakács és villanyszerelő is!

2013. aug. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen élőbe rakják be elötted a cd-t ami cdröl szól az nem élő hanem cd most berakom az egyik lemezemet és megnyomom a play gombot meg párszor megnyomom a repeat gombot (tehát én is változtatok rajta) akkor most én is zenész vagyok??
2015. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!