Valaki segítene?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok mindig más voltam mint a többiek sose barbiztam meg legoztam stb. csak 15-18 év körüli barátaim vannak. Komolyabb vagyok a korosztályomnál. ( most azért írok magamról mert biztos ha ezt nem írnám le olyan kérdéseket kapnák h ; "dikk inkább barbiz!" ) megtetszet egy fiú sok közös van bennünk csak egy a baj.. H 15 éves és manapság már a 21. századba a fiúknak a kor is számit. Kérlek segítsetek mit csináljak?

2013. aug. 27. 22:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Itt sok olyan tényező van, amit nem tudok. Például, hogy a fiú hogy viselkedik veled. Őszintén szólva én nem nagyon hiszem, hogy lenne túl nagy esélyed, de egy próbát megér. Közeledj hozzá, beszélgess vele, és ebből biztos megtudod, hogy tetszel neki, vagy sem. 16/L
2013. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

az igazat megvallva a korosztályod szinte 90%a komolyabbnak mondja magát a korosztályánál.. de igazából nem az

persze elhiszem, hogy normálisabb vagy, de jobb ha tudod, a fiúknak nem a kor számít, hanem a viselkedés... nekem 17 évesen volt 14 éves barátnőm, és ami azt illeti, elég gyermeteg volt, még úgy is, hogy 2 hét után a gatyát is letépte volna rólam... egyszerűen éretlen, és ezzel nehéz mit ekzdeni, ha az ember normális kapcsolatot akar

és mivel az új törvények szerint is még egy éved van a "dugható" határig, Te csak mint normális kapcsolat jöhetsz szóba (már amennyiben érdekel valakit a törvény ugyebár:D)

szóval kösd fel a gatyádat leány:) azaz a szoknyádat;)


és ne hidd, hogy a barbi vagy a legó gyerekes, messze nem az! :D

2013. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!