Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány hónappal ezelőtt,...

Néhány hónappal ezelőtt, jelentkeztem az Éjjel-Nappal Budapest c. műsorba. Valaki leírná nekem hogy mi volt a castingon?

Figyelt kérdés
Ma felhívtak hogy be kéne mennem,csak kíváncsi vagyok hogy mi a feladat?Olvastam hogy elvileg ki kell tölteni egy csomó papírt,meg valami szerepet kell betanulni,de azt ott el is kell játszani?

2013. aug. 28. 17:07
 1/3 anonim válasza:

Rendben, segítek.


Ha lány vagy: Legyél minél ku***bb (ha már alapból az vagy, az nagyon nagy plusz pont, mivel nem kell eljátszani), legyen minimum jó csöcsöd, és legyen olyan ku***ás hangod is, arra izgulnak:D


Ha fiú: Legyél kigyúrva, sőrhassal vagy egyébbel próbálkozni se akarj, hiszen mindenki tudja, hogy Budapesten csak kigyúrt állatok és ku***ák vannak.



Ha ezek megvannak, tuti siker:D De nem olyan egyszerű, ugyanis sok a ku***a az országban, kigyúrt is van 1-2, van verseny. Sok sikert.

2013. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lali aztán marhára kivan gyúrva.Meg Gabinak is marha jó teste van tényleg.Vagy a Dávid és még sorolhatnám.Szóval ökörség amit írsz
2014. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igen ez igy van ahogy leirtad szerepet kell jatszanod utana hivnak hogy igen vagy nem es majd tajekoztatnak
2014. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!