Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Sonic x-et?

Ismeri valaki a Sonic x-et?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem lenne róla, hogy örökre befejezték?? vagy még később majd még adják?

2013. aug. 28. 19:39
 1/4 Tücsök13 válasza:
75%
Hát nagyon úgy tűnik, hogy végleg befejezték. Már kábé 8 éve! XD De mondjuk én nem is nagyon bánom...
2013. aug. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és miért nem bánod?
2013. aug. 31. 16:43
 3/4 Tücsök13 válasza:
75%
Egyszerűen csak nem volt szimpatikus. Mégpedig egy nagyon jó okból: A 4Kids olyan brutálisan seggbe erőszakolta a cenzúráival, meg a törölt jeleneteivel, amilyet én még életemben nem pipáltam! A következő mondat szerintem tökéletesen elírja a sorozatot: "SONIC X. When 4Kids starts into ass-raping". Viszont félre ne érts, nem utálom annyira ezt a sorozatot! Sőt, néhány rész kifejezetten a kedvencem: 5., 48., 55., 66., és az utolsó, a 78. epizód. De az eredeti japán verzió még tök vállalható is! Ha a 4Kids nem barmolta volna szét az egészet, akár egy jó sorozat is lehetett volna. De mint mondtam: Ezt is csak Sonic miatt néztem végig. ;)
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Párkányi Bálint válasza:
100%
Szerintem is befejezték, de a csatornámon (Bálint Párkányi) megtalálható. Lehetőleg a szinkronos részeket töltöttem fel.
2016. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!