Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégium? (többi lennt)

Kollégium? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Na,szóval.Most leszek elsős és kollégista leszek.Ciki,ha szülőkkel megyek kocsival beköltözni?(mindenképpen el akarnak kisérni:/) Milyen szivatásokra számithatok a felsőbb évesektől (500-an vannak a koliban,6emelet,4fős szobák)?

2013. aug. 29. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha barmok lesznek akkor nagy a színskála. Ha nem, akkor csak attól az egy-két kivételtől kell tartanod és ott is színes a skála. A fiúkat szokták inkább szívatni mostanság, a lányokat meg (nem mindig) kímélik. Csak a régi trükköket kell figyelembe venni mert azokat most is előveszik. Az újabbak rajtuk múlnak. Sok sikert a túléléshez! :)
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Én is kocsival megyek beköltözni, egyedül nem tudnám megoldani a cuccaim cipelését :) Engem sosem szivatott senki koliban (hacsak az nem számít annak, hogy felmásztam nagy pakkal a harmadikra, és hol nyitva volt az ajtónk, hol nem; ha nem, akkor szépen vissza le a kulcsért, becuccolni, majd kulcsot megint levinni, és vissza fel... XD). Ez középsulis koli volt, nem zárhattuk magunknak az ajtót.
2013. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!