Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet a Ricardo...

Magyarországon lehet a Ricardo nevet adni kisbabának?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet. a szomszéd roma kisfiút úgy hívják.. :)
2009. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ricardo-t erősen kétlem, esetleg Rikárdó-nak írva. Mint ahogy a Jennifer-t sem engedik, csak Dzseniffert. Egyébként meg maximum a c.gányok adnak ilyen neveket Magyarországon...
2009. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem jól tettem fel a kérdést...

nem Magyarországon élek, hanem Olaszországban, és azért kérdeztem, mert kettős állampolgárrá szeretném tenni vagy, hogy mondják ezt...

2009. okt. 31. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
az én osztálytársamat ugy hivták Ricardo és magyar és nem roma!!!
2009. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

El nem hiszem, hogy nincs benne c.gány vér, ha Ricardo-nak hívják... Ha pedig a kérdező egyszer azt tervezi, hogy hazaköltözik, akkor ezt a nevet inkább felejtse el, mert Olaszországban biztosan teljesen oké, de itt...

Egyébként úgy tudom, hogy ha az apja olasz, akkor lehet így nevezni.

2009. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hidjed csal el h nem roma...ha jozsibnak hivnak vlkit akkor igyböl le romázod? ha a szüleinek ez a név tetszett és nem romák akkor? miért kell név alapján dönteni? de te biztosan jobban tudod hisz nem te voltál vele 6 évig egy osztályba...
2009. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*higgyed....
2009. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet... és teljesen oké itthol is!!! :) nekem nagyon teccik ez a név

és gratulaa a babához (:

2010. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Barátomnak a neve Ricardo, és semmiféle c.gány, meg nemis roma, szal nyugodtan
2012. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez a név NEM LOPOTT!
2017. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!