Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a szomszédotok? Jóban...

Milyen a szomszédotok? Jóban vagytok vele?

Figyelt kérdés
Én épp ma vesztem vele össze sokadszorra,mert nem tetszik neki,hogy a saját lakásunkba dohányzunk,amihez neki szerintem semmi köze...
2009. okt. 31. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
4 emeletesben lakok és UTÁLOM AZ ÖSSZESET!!!! :@ Na jó.. 3 embert nem abból a 40 ből vagy mittomén mennyiből! meg az egész rohadt környéket is!!
2009. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mellettünk lévő pár 2 pici babával tök aranyosak, a másik oldalunkon csendes idős házaspár él,hátunk mögött egy özvegyasszony (alig látjuk), szemben meg a szüleim a tesómmal. Nem panaszkodhatunk:))
2009. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én se.


2 meleg szomszédom van.


(Y)


meg egy folyton veszekedő(N)


Nem szeretekk itt lakni:S

2009. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sexylady ***** válasza:
Mi a két szomszéd családdal, meg szemben az idős nénivel szinte egy nagy család vagyunk :D az egyikkel még a hűtőláda is közös, mert van nálunk egy elzárható melléképület, ahol elfér. Együtt szántatjuk a kertet, szoktunk bulikat csapni, anya volt az esküvőn a tanú, és kisbaba születésekor is nekünk elsők között szóltak. A Nénit csak simán mamázzuk. Jó ilyen közösségben élni :D Itt mindenki figyel a másikra, és mindenki szeret mindenkit :)
2009. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van saját lakásunk pesten,nos ott szemben aranyos kisbabás család lakik,alattunk olyanok akik utálnak minket(mert egyszer beáztattuk őket),a többiek semlegesek,de a ház nagy nagyon,szóval ...de amúgy akikkel találkozom,azok mindig mosolyogtak stb:)

Amikor visszaköltöztünk vidékre, a kisbabánk miatt,akkor anyósomékhoz visszamentünk,nos,gyerekkori barátaink a szomszédaink,úgyhogy ott imádok mindenkit:)

2009. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Heheh... Én nagyon jó helyen lakom. Nem is ismerem, h milyen lehet az, ha vkinek rossz a szomszédja:D

Mellettünk egyik oldalon posta, másikon gyógyszertár, szemben víztorony...XD

2009. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne is kérdezd!! Ki nem állhatom. Mindennapos a vita meg az idegbaj...
2009. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyósomék mellett lakunk :-) Annyira nem gáz, sok mindenben szoktak segíteni.
2009. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!