Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha depressziósak...

Mit csináltok ha depressziósak vagytok, és legszívesebben eltűnnétek? Hogy változtattok ezen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan sehogy. Ez így magától történik, minden hülyeségen gondolkodok és nem veszem észre. Igazából nem is múlik el csak inkább már nem is annyira depresszió, megszoktam azt kész.
2011. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már nem bírom elviselni.
2011. okt. 24. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is depressziós vagyok már két éve!/orvosilag igazolva/Szerintem próbálj meg "ÖNVÉDELEMBŐL"minél több emberrel beszélgetni,kapcsolatokat teremteni,ha valaki megszólit ne csak tőmondatokban válaszoljál,próbálj meg kontaktust teremteni vele azáltal,hogy érdeklődést mutatsz iránta,esetleg "titokban"újabb kérdést csempészel a válaszodba és meglátod meg fog "nyílni"előtted és már is nem érzed magad egyedül.Ha minél több embert megismersz,téged is sokan megkedvelnek, már csak nevetni fogsz az egész "depressziós"dolgon.Bízzál bennem!...Látod általam máris van egy "kedves"ismerősöd! Sok sikert!
2011. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja bírni én se bírom, csak valahogy. De fejem az minden reggel fáj mint a franc például. stb
2011. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!