Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberi kapcsolatokban mi...

Az emberi kapcsolatokban mi lehet a gyenge láncszem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 18:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha a kérdés arra irányul, hogy mi ronthatja el az emberi kapcsolatokat, akkor: szerintem a hazugság, bizalmatlanság, és a pénz.
2008. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem maga az ember a gyenge láncszem.
2008. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hazugság az tuti, a többi is amit leírták.

pl a bonyolultság is. van egy barátnöm akit nagyon szeretek de egyre jobban kezdem mellözni mert annyira bonyolult, akárhova hívom neki mindig baja van, vagy valami bonyolulitja. más barátnökkel akár csak össze jövünk tv-ni vagy kajálni nem bonyolítjuk de neki mindig van valami fejfájása. de ez a munkahelyen is igaz , akik bonyolultak nem szetek velük dolgozni mert akadékoskodnak.

2008. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem leginkább az,hogy nem beszélgetnek őszintén egymással egy kapcsolatban az emberek.
2008. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval 100%-ban egyetértek!!!

---------------------------------------------

2008. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos hozzászolásokat.

Talán ha megtanulnánk,hogy minden szónak súlya van,mert súlytani és felemelni lehet vele egy láncszem megerősitené a kapcsolatokat...

2008. júl. 2. 05:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki leszar mindenkit..
2008. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!