Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a blogomról? :DDDD

Palacsintáskenyér kérdése:

Vélemény a blogomról? :DDDD

Figyelt kérdés

Még nincs sok minden benne, de eddig milyen? :DD

[link]


2013. aug. 30. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A hintőporos tényleg működik, mert nekem 2 naponta kell hajat mosnom olyan zsíros
2013. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdőjellel
2013. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tényleg. persze Ha sötétebb a hajad akkor csak óvatosan, mert nagyon feltűnne a hajtöveknél :)

Feliratkozol??:D

2013. aug. 30. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Beraklak rss olvasóba, de nem fogom használni a blogspotos feliratkozást
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De visszatérve a zsíros hajra, ez akkor is működik ha fiú vagyok és a leghosszabb haj amit elviselek az 4cm?
2013. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy lehet kapni (mondjuk a dm-ben úgynevezett száraz sampont. úgy funkcionál mint a hintőpor, csak direkt erre lett kitalálva.
2013. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 edemmester ***** válasza:
Tetszik, igényes munka. A kinézet oké egyedi, nekem kifejezetten tetszik. A navigációs lehetőségek oké, mindent meg lehet találni amire szükség van. A tartalommal is minden rendben van, egyedi, jól összerakott tartalom, igényes munka. Nekem tetszik. Ment a feliratkozás! :) Ha valami kérdésed van vagy ha segítség kell akk írj bátran privátban!
2013. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4: köszi :)

5: szerintem ez nincs nemhez kötve.:) ha zavar téged az, hogy zsírosodik, akkor mindent kipróbálhatsz. de igazából egy ki tipp, mert nekem is nagyon gyorsan zsírosodott a hajam, ezért ahogy eljött a nyár, próbáltam kitolni a hajmosást. először egy hétig nem mostam, aztán 2 hétig. tudom, kellemetlen a zsíros haj, főleg, ha lány vagy, de egy idő után a hajad elkezd magától megtisztulni, és nem fog olyan gyorsan zsírosodni sem. próbáld ki. ne mosd meg a hajadat egy hétig. és egy idő után beáll :)

6: igen, tudom, hogy lehet és írtam is róla. de nem hiába HÁZI praktikák a címe. otthon nem tudunk előállítani száraz sampont. és a hintőpor olcsóbb is, ami szinte minden háztartásban megtalálható.

edemmester: köszönöm szépen :) írok, amint elakadtam :)

2013. aug. 31. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!