Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol várják el magyarországon...

Hol várják el magyarországon a francia nyelvismeretet?

Figyelt kérdés
Francia nyelvet tanultam és nem igazán keresik. Jővőre megyek főiskolára és szeretném addigra eldönteni a munkakört. A francia nyelv milyen munkakörben előnyös?

#francia #munkakör? főiskolai ágazat
2013. aug. 30. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Leginkább fővárosban, megyeszékhelyeken és elszórtan bárhol. Egy-egy gyárban, cégeknél tudnád majd használni (nem szalagmunkás beosztásra gondoltam) pl francia nyelvű levelezés, telefonálás (rendelés, nemzetközi kapcsolattartás) okán. Tanuld meg alaposan, beszélj rengeteget, tegyél nyelvvizsgát és tudsz majd boldogulni. Az angol nagyon sok heylen alap. Nekem volt olyajn állásinterjúm, hogy kérdezték: Jó, persze, hogy tudsz angolul, de még milyen más nyelvet beszélsz?" - na itt lesz majd előnyöd a szimpla angol mellett :)

-angoltanár

2013. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angol + meg egy nyelvtudassal Budapesten nagyon sok cegnel, kulonbozo munkakorokben el lehet helyezkedni. Az angol hogy megy? Anelkul sajnos nem lesz konnyu.
2014. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!