Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elűzni valaki...

Hogyan lehet elűzni valaki mellől egy szellemet? Légyszi ne írjon senki hülyeségeket!

Figyelt kérdés
A barátnőm járt egy gyárban és azt mondta azóta állandóan rázza a hideg a hátát és hallja, hogy a házukban a bezárt ajtó ki-be csapódik. Állandóan úgy érzi valaki van a háta mögött és simogatja. Teljesen ki van borulva. Ő nem hisz a szellemekben, de szerintem az szállhatott rá. Légyszi, ha tudtok valamit írjatok!
2009. nov. 1. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ha Te és a barátnőd hiszitek, hoyg szellem ül rajta, régen úgy mondták, nyomja a boszorka, akkor keressetek egy alkalmas személyt, aki megszabadítja tőle. vannak hirdetések, szelleműzők, rontáslevétel és ilyesmi, Én nem hiszem el ezeket, de tudom, hoyg van, aki igen és azoknak ez fontos.

sajnos nem, tudom ki lenne , aki nem csaló és tényleg ért a dologhoz, de nézz utána a neten tuti találsz sok címet.

2009. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szenteltviz sarkokba, füstölö ,ima
2009. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!