Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről/hogyan lehet felismerni...

Miről/hogyan lehet felismerni a magyarokat külsőre?

Figyelt kérdés
pl:itthon, és külföldön.
2008. júl. 1. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan különleges rassz- jegy, amelyről fel lehetne ismerni, hogy vki magyar
2008. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A szent Márk téren stanyecliből eszik a téliszalámis szendvicset!

:-)


Ha lát valami szépet:

A német: Oh! Das ist wunder!

Az angol: It's wonderful!

A magyar: Hű, vazze! Kúúúrva jóóó!

:D

2008. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
minket mindenhol lengyelnek/orosznak néztek, ha külföldre mentünk..
2008. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is sok magyarral v.ok körülvéve,mégsem tudunk egymàsrol,maximum,ha bemész egy ruhàs boltba,ott mindig akad magyar,és beszélnek dolgokat magyarul.külsöre nem hiszem hogy megismered,engem mindig töröknek,arabnak,vagy albànnak néznek...................
2008. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
annó, amikor nagy bevásárlási dömping volt ausztriába (hűtő és egyebek), akkor megkérdezték az ottani árusokat, hogy miből tudják, milyen nyelven kell szólni az éppen betérő vásárlóhoz. Azt monták, hogy akinek zsebre van dugva a keze, az magyar... :(
2008. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

szerintem az arcrol is siman meglehet mondani...

nem beszelve ahogy egyesek "nyavognak" :P

2008. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, mennyire külföldön... A környező országokban a beszéd alapján ismernek meg, annál nyugatabbra meg azt sem tudják, mi az, hogy magyar. :P Angliában engem lengyelnek néztek (egyébként magyarországi ukrán vagyok), Franciaországban belgának (állítólag vallonosan beszélek franciául). Oroszországban azt sem tudták, hol van Magyarország, viszont ez tőlük nem is meglepő.
2008. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen felismerhetőek vagyunk! Mikor Angliába mentem tavaly nyáron persze hajón akkor onnan tudtam hogy magyar az előttem álló srác, hogy sült burgonyát és rántott húst kért! Igazam volt, a srác egy magyar kamion sofőr volt! =)ilyen egyszerű!!!
2008. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
HA megnézed a magyarok folyamatosan tök egyformák. Egy divatot követ az egész kompánia...mikor éppen mi a divat...na és sokszor a halál agressziv mindent tudok és mindenki más hülye stilus elég jellemző sajna.
2008. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem biztosan vannak ilyen külső jegyek... pl. vannak tipikus franciák, meg angolok... mondjuk egy külföldi jobban látja ezeket. a magyaroknak is biztos vannak, csak őket nem annyira ismerik a világban, hogy tipizálni tudják őket.

de mondjuk, ha megnézed az ősmagyarokat, akkor biztosan látsz rajtuk olyan dolgokat. Ők még régen jobban hasonlítottak egymásra, és jobban különböztek a többi néptől. Meg ott van, hogy Ázsia felől jöttünk elvileg... aztán ilyen hódítások alatt keveredtek beléjük különböző vérek... aztán most ilyenek vagyunk... Szépek!!:)

2008. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!