Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene abban, hogy a...

Valaki segítene abban, hogy a Harry Potter 4. részében elhangzott 3 fő varázslatnak mi a neve?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Imperius átok


Cruciatus átok


Avada Kedavra

2013. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és melyiknek mi a hatása?
2013. aug. 31. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Imperio irányít másokat, crucimucipuci az kínoz, a kedavra meg öl


ez amúgy azért hülyeség, hogy ezek tiltott átkok, mert pl piton sectusemprája meg vág.. azzal is ugyanúgy lehet ölni..

2013. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, miért hívják tiltott átkoknak.

Persze a Cruciatus-átkot megértem, mert Bellatrix is tébolyba kergette Neville szüleit...

Amit Piton talált ki (a septusempra), azt meg lehet gyógytani. Malfoy is simán meggyógyult.

Egyedül az Imperius-átkot nem értem.

2013. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Imperius is érthető, nem uralkodhatsz máson.
2013. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nevük nem tiltott hanem Főbenjáró átkok: Crutiatus átok- Crutio, Imperius átok- Imperio, Gyilkos átok- Avada Kedavra
2013. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
6os vagyok az Imperius azèrt főbenjáró mert ha elolvastátok a hetedik részt akkor láthatjátok hogy miért amikor betörnek a Grinngotts-ba.
2013. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
4%
Már nem azért, de ha igazi potterheadek lennétek tudnátok, hogy más tiltott átkok is vannak, de ez a három a legsúlyosabb. És hogy ne lenne tiltott átok az Imperius átok, ha egyszer lehet vele irányítani vele mások elméjét?? A kérdező meg egy ostoba, ha még ezt se tudja... Biztos csak a filmet láttad... Egy könyvolvasó ezt tudná -.-
2013. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó elég nagy paraszt vagy.
2013. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8. válaszoló!

Felhívnám a figyelmedet arra hogy ez itt a gyakorikerdesek.hu vagyis itt kérdezni szokás, vagyis a kérdező azt tesz fel amit csak akar és a válszolók pedig VÁLASZOLNAK nem pedig kritizálnak.

2013. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!