Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az MTV-n volt egy olyan szám...

Az MTV-n volt egy olyan szám kb 2008 ban amiben vannak ezek (bövebben lennt) vki le tudná írni a címét?

Figyelt kérdés
Ez a szám elején van h fűnyíróznak, és onnantól kezdődik a szám, olyan tranfesztitás az egész, h a csajnak beöltözött pasi van egy ilyen full rózsaszín szobába, és akk kimegy a házbol és tankában van meg egyébb ruhákban, a tangát azt nagyon lehet látni, és akk bemegy a suliba és ott vmit csinál, nemtommár h mit xD ha van tippetek akk légyszí irjatok köszi :)

2013. szept. 1. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a szám címe nem jut eszembe,de ha minden igaz,akkor a linkin park az előadója ..
2013. szept. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem de sajnos nem találtam, de azért köszönöm szépen:)
2013. szept. 3. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen. én is rá kerestem ,de sajnos én sem találtam közöttük.

viszont eszembe jutott ,hogy egy szövegrészlet megmaradt az emlékeimben és azt be írtam a keresőbe amire ezt adta ki és szerintem erre gondoltál ,viszont a hozzá tartozó videót nem találom :( http://www.youtube.com/watch?list=PL188F931297EB387E&feature..

2013. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :/ padig már nagyon örűltem xD mert csak azért is mert nem énekellt benne fiú, de azért köszi :)
2013. szept. 6. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ohh.. ,nagyon sajnálom!
2013. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2013. szept. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!