Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szúnyogírtó a legjobb...

SirRasor kérdése:

Melyik szúnyogírtó a legjobb ár/teljesítmény szerint? A kéklámpás elektromos, a párologtatós vagy netán a kemény lapos?

Figyelt kérdés
Eddig csak kemény laposat használtam de büdös és fél óra elteltével már nem használ.
2008. júl. 2. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kéklámpás akkor hatásos ha már bejutottak a lakásba a kis vérszívók. A párologtatós 2-3 hétig hatásos, és távol tartja őket, vagyis nem bírják a szagát és nem mennek oda. Bár van köztük fakír az megkockáztatja a bejutást. Olyankor jön a fújás!
2008. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Év pár éve vettem néhány olcsó (2-3 ezer ft.) kéklámpás moszkító irtót. Lehet, hogy jó szúnyog ellen, mert mostanában nem látom őket a lakásban. (bár mindenütt van szúnyogháló) Ürítéskor viszont leginkább a szúnyogtól is kisebb molyok alkatrészeit látom benne! Egyszer találtam egy éjjeli lepkét is benne, de az még mászott rajta, nekem kellett elintézni.

Kéklámpásból szerintem csak a nagyok érnek valamit (azok, amiknél hangos csattanást lehet hallani, mikor elégetik a rovarokat) amik pl. a MOL kutak ajtói felett vannak, de azok 20-30 ezernél kezdődnek!

2008. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk egy kb. 2000 forintos kéklámpás van. eredetileg arra vettük, hogy ha megyünk az anyóshoz, akkor nyugodtan ki lehessen ülni a verandára.

egyszer gondoltam egyet, amikor az asszonyt összemarták a szúnyogok (engem nem esznek) és fellógattam az ágyunk fölé.

ha a tv is megy, de amúgy sötét van, akkor nem ér semmit, de ha kikapcsolom a tv-t, akkor egyből írt mindent. se szunyog, se lepke, se légy, se semmi nem ússza meg.

szóval nálunk bevált, de csak akkor tud működni, ha nincs más fényforrás a közelben.

2008. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a konektorokban vannak keménylapos morteines vackok.A lányom allergiás a szúnyogcsípésre így 12db van a lakásban, meg szúnyogháló az ágyak fölött, meg még be is kenem a végtagjait kampec habbal.Így talán nem csípnek a szemetek.
2008. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor én is beújítok egy olcsóbbra, más fény úgysincs éjszaka (max néha a számítógép Power meg HDD LED-jei égnek).
2008. júl. 3. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!