Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kibírjam az...

Mit tegyek, hogy kibírjam az osztálykirándulást?

Figyelt kérdés
2 napra megyünk kirándulni. A délelőttökkel, délutánokkal nincsen semmi bajom, jó kis helyekre megyünk, jó programok lesznek, megnézünk ezt-azt stb. Viszont az estét nem nagyon várom, hogy hogyan leszek a barátnőimmel, sőt a többiekkel.. Nem vagyok egy extrovertált típus. Mellettük pedig pláne nem tudok fellazulni, sem ilyenkor, sem máskor. Nincs sok közös témánk, de azért megvagyunk egymással. Tudom, hogy nyíltabbnak kellene lennem, meg beszédesnek, de nem megy, valahogy ha velük vagyok akkor kimegy minden gondolat a fejemből, vagy ha említek valamit, amit én szeretek, számomra érdekes, azt nem tudom elmondani, pl. a földrajz a kedvenc tárgyam, de ha megemlítem, akkor már fogjam be.. Szóval ha ők mesélnek valamiről, akkor én hozzászólok 1-2 mondatot és ennyi. Tavaly sem nagyon bírtam az egészet, ráadásul az egész este alig volt valami alvás.. Másnap meg már konkrétan megőrültem a vége felé, hogy mikor lehetek már végre egyedül.. Meg kicsit zavar az, hogy ugye 4 barátnőmmel vagyok egy szobában, és akkor előttük este ugye le kell mosnom a sminkemet (csak alapozó), és reggel pedig újra kisminkelem magam vele ami nem 2 perc, és ők meg folyton szólnak, hogy mi tart ennyi ideig, miközben nekik nem is kell a fürdő, mert mindenkit előreengedtem, mivel ugye nekem több idő kell. Alapozó nélkül meg nem nagyon vagyok házon kívül, bár annyira nem vészes a bőröm, de néhol vannak ilyen pattanásmaradványok, meg eléggé karikás a szemem, szóval ezeket pont eltünteti. Na meg ha enni kell, akkor én reggel alig bírok 2 falatot lenyomni a torkomon, meg egyáltalán nem vagyok ilyen nagy étkű, túlenni meg nem akarom magam.. Az osztályból a 4 barátnőmön senkivel sem vagyok jóban, mindenkinek megvan a kis csapata és ahhoz tartozik. Bár nekem nem is szimpatikusak, és szerintem én sem nekik. Persze tudom, hogy az iskola a tanulásról szól, és nem a barátokról, teljesen tisztában vagyok ezzel, nagy erőt is fordítok a tanulásra, hogy arra az egyetemre kerüljek be, ahová szeretnék. De ilyenkor, amikor osztálykirándulás van, és diáknap akkor elveszett vagyok. :S 11-es osztálykirándulásunk lesz, szóval ezen kívül már csak 1 van hátra..

2013. szept. 2. 18:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!