Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ilyet csinálni? Van ilyen?

Lehet ilyet csinálni? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm, megváltoztatta a jelszóját facebook-on, és a volt exe tudja h mit beszél másokkal facen, mielőtt nem változtatta meg a jelszót, a csávó betudott rajta vmit állítani? olyat, hogy akárhányszor megváltoztatja a jelszóját, ő meg kapja mit ir a bnőm másoknak?

2013. szept. 2. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ha a csaj emailja van beállítva, akkor elméletileg nem tud belépni, vagyis a leveleit se tudja megnézni (már ha nem tudja a jelszót)


miért adják meg emberek a fb jelszavukat másoknak?

2013. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy miért adta le a jelszavát a barátnőjének. Az én jelszavamat soha senkinek nem mondtam meg. 2 hetente változtatok minden jelszavamat, hogy soha senki sem tudja feltörni. A jelszavam nem egy szó, hanem sok kis és nagy betű, szám és jel sorozata.
2013. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De végül is szerintetek van ilyen?hogy én betudom állítani vkinek,hogy ha ő megváltoztatja a jelszóját, továbbra is megtudom nézni kivel mit beszél vagy vmi?
2013. szept. 2. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki van annyira ostoba, hogy megadja az meg is érdemli.
2013. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy van ilyen beállítás.. elvégre egy szabványszerű fb felhasználás esetén (egy felhasználóhoz egy ember) nincs értelme ilyesminek

meg az üzenetek fbon belül maradnak, vagyis emailben nem kapod meg a leveleket


de tényleg le kéne szokni az ilyen jelszómegadós ostobaságról...

2013. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdemes lenne a barátnő gépét megnézetni egy hozzáértővel, nincs -e rajta véletlen egy keylogger.
2013. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont az üzenetekből és a hozzászólásokbóllehet elszipkázni dolgokat, persze nem mindent.

Ha annak idején az e-mail programba is be tudott menni, akkor ott beállíthatta úgy, hogy minden facebooktól beérkező levelet továbbít egy másik fiókba is (ami a sajátja), vagy akár minden egyéb levelet is. Így látja a teljes levelezést, (kivéve talán a kimenő leveleket, de nem tudom melyik programot használja a barátnőd).

A facén meg gondolom be van állítva, hogy értesítést kér a barátnőd mindenről, ami a facén történik.

És ennyi, tök mindegy milyen jelszót változtatsz meg, csak az segít, ha az automatikus továbbítást kiveszed a levelezőprogramból.

2013. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hogy lehet megtudni, hogy az automatikus továbbitás be van-e kapcsolva? hol lehet megnézni? meg hogy kell kikapcsolni?légyszi..
2013. szept. 3. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen levelezőprogramot használ a barátnőd.

Ne várd el, hogy mindegyiket leírja neked valaki.

2013. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!