Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18-as körzetszámról ki hívhat?...

18-as körzetszámról ki hívhat? A teljes szám :+3618008170 Nem vettem fel, annyi hülyeséget hallani, lehúzásokról. Magyarországon nem találtam ilyen körzetszámot.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ez simán lehet budapesti szám is

+ 36 1 800 8170

2013. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem találtad, mert nincs is ilyen körzetszám.

Budapest körzetszáma 1, emiatt nincs olyan körzetszám, ami 1-gyel kezdődne, hiszen akkor nem lehetne megkülönböztetni.

A hívószám tehát valóban a fenti tagolásnak megfelelő +36 (1) 800-8170

2013. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,tegnap újrahívtak,valami hülye reklám. Csak nekem,csak most.....,de azért köszi a segítséget!
2013. szept. 4. 07:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most kerestem rá erre a számra mert tőlük volt egy nemfogadott hívásom, munka miatt nemtudtam felvenni, de legalább tudom hogy akkor ez nem fontos hanem csak reklám mert új állást keresek és hirtelen azthittem azzal kapcsolatban keresnek, visszahívni meg nemtudom mivel nincs pénz a kártyámon :( De így ha csak ilyen reklámos hülyeség akkor lesz@rom
2013. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előadás közben hívtak 2 napja erről a számról, akkor ezek szerint én is jó, hogy nem vettem fel, az is lehet, hogy ilyen lehúzós sz.r.. Pedig már reméltem, hogy vmi csaj akar mindenképp megkeresni :DD
2013. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!