Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16-17 évesen miért bánnak...

16-17 évesen miért bánnak velem ilyen gyerekesen?

Figyelt kérdés

Szüleim szigorúak velem, és sokszor úgy bánnak velem mint egy 5 évessel:/ nagyszüleim szintúgy.

Én sosem akartam hamarabb felnőni, mint a korosztályomból nagyon sokan, szeretek fiatal lenni. Normálisan öltözködök, nem piálok, nem cigizek, nincs semmi mű dolog rajtam, a sminken kívül, de az sem sok, tanulok rendesen ( 14 évesen nyelvvizsgám volt, most csinálom a 2.-at):)

Az is lehet a baj, hogy kis növésű vagyok ( 159 cm) és emiatt sem nézek ki annyinak mint a korombeliek.

Sosem zavart, de most már kezd:/

Van egy barátom, ő 19 éves. Kevesebb mint 3 év van köztünk, de rá soha nem hallottam h ilyet mondtak, régebben sem.(több mint 1 éve együtt vagyunk, és előtte is ismertem) Ez nagyon zavar h ő már mindig nagy, én meg mindig "kicsi" vagyok . Pedig szerintem ennyi idősen többet letettem az asztalra mint ő, és nem gondolom hogy érettebben viselkedne mint én.:)


2013. szept. 3. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!