Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írok egy fanfiction-t. Ti...

Írok egy fanfiction-t. Ti kivel hoznátok össze Legolas-t? Éowyn-nal, vagy Arwen-nel?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 15:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Frodóval.
2013. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bunkó! Legolas nem homoszexuális! És Frodó sem. Sőt, senki nemaz Középföldén innen és túl!
2013. szept. 3. 16:06
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Minden emberi populációban 2-5 %-os homoszexuálisok aránya, miért lenne ez másképp Középföldén? A filmből kiindulva meg Frodó Samuval együtt olyan meleg, hogy megfő a kezében a tojás. Legolast nem tudom, de a nyálas kinézete és a Gimlihez való feltűnő vonzódása (klasszikus maci-nyunyó felállás) legalábbis gyanús.
2013. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az a film, és nem a könyv! Válaszokat kérek, nem pedig a Középföldiek kicsúfolását, mint valami ovis!
2013. szept. 3. 16:14
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Mi ebben a csúfolódás? Mi van, ha melegek? Nem szégyen az. Kérdező, szerintem te homofób vagy.
2013. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%
azzal a fekete hajú pasassal, mi volt a neve? am meg miért ne lehetne meleg, kicsit se úgy néz ki tényleg xD
2013. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom hogy homofób-e a kérdező de szerintem ő közelebb áll az ovishoz mint mi korban is meg egyébként ;)
2013. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Kösz! Amúgy eddig egyetlen egy normális választ sem adtatok. Amúgy egy 12 éves lány vagyok, és az egyik legnagyobb Tolkien-fanatikus. Ennyi az egész. Amúgy az emberek saját maguknak köszönhetik, hogy melegek. Mármint a gyógyszerek miatt.
2013. szept. 3. 16:17
 9/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes választ! Igen, 12 vagyok, és?! Szeretem a Gyűrűk Urát. Amúgy az a fekete hajú Elrond, a féltünde. Feltettem egy normális kérdést: Éowyn vagy Arwen? Erre miért nem lehet egy-egy névvel válaszolni a felsoroltak közül?
2013. szept. 3. 16:19
 10/29 A kérdező kommentje:
Ja, és azért kellene egy név, mert akarok egy laza kis történetet írni, ami után jön egy nagyobb fantasy-trillógia, meg egy rövidebb. Én csak szeretnék egy fanfictiont, hogy bekerülhessek az emberek emlékébe. Legalább ha elolvassák, már az is jó. És csak ki akarnám használni a fantáziámat. Miért kell ezt tőlem megtagadni ilyen beszólások által? Egyszerűen nem szeretem, hogy valaki le "melegezi" a tündéket, mert hosszú a hajuk, és jóval nagyobb az intelligenciájuk, mint egy fejlett embernek.
2013. szept. 3. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!