Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ment már ki angliába...

Valaki ment már ki angliába az iranylondon.hu-n keresztül?

Figyelt kérdés
Vagy van itt valaki aki volt vagy mèg mindig londonban van?

2013. szept. 3. 17:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia, tavaly én is voltam pár hónapot Londonban és az iranylondon-on keresztül mentem ki. Minden rendben volt velük, mindkét irodában kedvesek voltak. A szállás és a csapat is jó volt, sőt ha újra megyek szeretnék ugyanoda visszamenni és ebben is segíteni fognak.
2013. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

voltam náluk, de nem voltam megelégedve. szállással különös gondom nem volt, sokkal rosszabbra számítottam, de az emberekhez való hozzáállásukkal nem voltam megelégedve. de mivel én már eleve fix állásra jöttem, így a álláskeresési segítségük sem érdekelt, bár sokra nem mentem volna vele, mivel csak egy papírt nyomtak a kezembe agencyk címével, amit már eleve ismertem. a lakcím igazolójukat sehol nem fogadták el, végül is csak annak köszönhettem hogy tudtam számlát nyitni, mivel állásom volt. ha pontoznom kéne őket, akkor

Szállás: 5/10

Ügyintézés: 2/10

Hozzáállás az ügyfélhez: 1/10

megbízhatóság: 2/10

2013. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor vagyok elbizonytalanodva. Hol jót hol rosszat hallani róla. Most ilyenkor mit csináljak?
2013. szept. 4. 20:50
 4/15 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor vagyok elbizonytalanodva. Hol jót hol rosszat hallani róla. Most ilyenkor mit csináljak?"


Olyan ügynökséget nem találsz, amiről csak pozitív tapasztalatok lennének. Mind a négy nagy magyar szállás adóról vannak jók és rosszak is. Ez a te döntésed. A szállások, főleg a kezdeti időkben, nem jók, de legalább van hol lakni. Kezdetben mindegy melyiket választod, ha már van munkád, kicsit kiismerted magad, lehet dobbantani normális szállásra. Kezdetnek azonban megfelel bármelyik iroda.

2013. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mind a 4 ?? én csak 1 röl tudok, meik az másik 3?
2013. szept. 5. 09:41
 6/15 kispí válasza:

En ugy tudom ok elsosorban szallasokkal foglalkoznak, de pl nekem nem is igertek munkat. Oszinten szolva nem is keresnek senkin keresztul. Az a biztos, ha magadnak nezelodsz, miert kellene masnak intezkedni helyetted, ezt sosem ertettem....

Vannak barataim, akik hasonlo cegeken keresztul jottek es egyik ceg szerzodeset sem fogadjak el a bankok, mert ezek magan szerzodesek.

2013. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Iránylondon.hu

magyaroklondonban.com

londonimagyarok.hu


Én ezt a 3-at ismerem. Magam a londonimagyarok.hu-val jöttem, semmi extra, egyedül azért őket választottam, mert az ő lakcímigazolójukat és lakásbérleti szerződésüket elfogadja, az általuk kijelölt és velük szerződésben álló bank. Csak ezért mentem hozzájik, 3 hónap után léptem is onnan.

2013. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"7" válaszadó

még mindig kint vagy?

2013. szept. 5. 12:01
 9/15 anonim ***** válasza:

""7" válaszadó

még mindig kint vagy?"


Igen, már 2,5 éve.

2013. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak megèri kint lenni. Vagy nem mindenkinek jön be? Ismersz olyat aki kiment de nem volt jó ès visszajött?
2013. szept. 5. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!