Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem ébredek fel rá?

Miért nem ébredek fel rá?

Figyelt kérdés
6 órára be van állítva a telefonom, és minden reggel szól, és fel kéne kelnem rá, de ma elaludtam, és már a harmadik iskolai napon elkéstem az első óráról.Szerencsére csak osztályfőnöki volt, és az oszi megértette, de ez így nem mehet tovább.Teszteltem is, biztos hogy nem a telefonnal nincs gond, nem is a hangerővel.Eddig mindig anyukám költött, de most éjjeli műszakban dolgozik és telefonnal kell kelnem.Tegnap is csak 6:15 körül keltem fel.Vajon miért nem ébredek meg az ébresztőre?10-kor szoktam lefeküdni, tehát nem alszok túl keveset sem, akkor meg mi lehet a gond?

2013. szept. 4. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
*biztos hogy nem a telefonnal van gond
2013. szept. 4. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegyél a fejed mellé, vagy az ágyad mellé egy régi kvarcórát, az olyan idegesítően csipog, hogy arra biztosan felébredsz.

Gondolom több alvásra lenne szükséged, anagyon mélyen alszol amikor szól a telód.

2013. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj ez rohadt ismerős velem is ez volt:::D én rádiós ébresztőórát használta plusz hangfallal.hangerő csutkán..na ott nem csak én ébredtem fel azonnal hanem az egész utca.
2013. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd max hangerőre, a telefont a párna alá, és NE a kedvenc zenédet tedd be ébresztőnek. Ennyire egyszerű. Vagy ha már lesz ebben gyakorlatod, akkor ha nagyobb a szobád, akkor max hangerő, a szoba (ágyadhoz képest) legtávolabbi zugába és így felébredsz, mire kinyomod.
2013. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mondjuk én a viszonylag idősebb generációt erősítem (közel 3X), és én még vekkerre keltem. Antik volt, tök szép és hát ereklye meg minden, na de a hangja! Jóságos ég, arra még a szomszéd temetőből is felébredtek a holtak kb. :)

Később leváltottam (középsuli vége felé) telefonra, és persze hetekig elaludtam, szenvedtem, minden. Kaptam egy másik mobilt amivel hangot lehetett felvenni, így felvettem hogy sikítok.

Nos, felébredtem, sőt, kipattantam az ágyból, de a fél ház is.

Jött egy 2-3 éves korszakom, hogy a Silent Hill bányariadója keltett (első egyetemen, miután két gyakról kiestem az elalvás miatt), hát konkrétan ki az ágyból és átestem a dohányzóasztalon is néha, de az álom is kireppent a szememből... :) Egyszer meg valahogy sikerült 10-re tennem, így a 100+os előadóban kezdett rá az "ébresztésre". Nem volt vicces akkor, de utólag nagyon jót röhögtünk, tanár is :D

Jelenleg Tetris metál változatára ébredek, azért ez is aljas tud lenni.


Konklúzió: olyat állíts "csengőhangnak", ami sérti a füled, vagy ilyesmi. Volt néha kísértés dallamot beállítani, hát másik oldalamra fordulva olyan jól durmoltam tovább...

2013. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!