Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindenki őrültne...

Mit tegyek ha mindenki őrültnek hisz?!

Figyelt kérdés
elvittem a suliba a rajzos mappámat.eddig nem volt gond mert érthetően megmondtam hogy senki,de senki nem nyúlhat hozzá. mindenki megértette ezért eddig nem volt gond.csak kb 1 héttel ezelőtt bejött a termünkbe egy bunkó c-s és amikor nem voltam jelen. megnézte a rajzokat és kijelentette hogy bolond vagyok. elterjesztette hogy én egy őrült vagyok és most mindenki azt hiszi hogy az vagyok! igazából eddig leszartam,de amikor hoztam a rajzaimat minden osztálytársam (meg néhány c-s)odajöttek hogy látni akarják őket. és most mindenki csesztett hogy mutassam meg a rajzokat! mit tegyek?! mit csináljak ahoz hogy békén hagyjanak?! előre is köszönöm.

2013. szept. 4. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

1. mutasd meg.2

2. tanulj meg helyesen írni.

2013. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem már meg: mi a fenét rajzoltál?
2013. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pl: az egyiken rajta volt a leviatán(nem a bálna hanem a "lény" ahogy elképzeltem).egy kicsit lehet hogy ronda lett de igazából(de persze ez csak az én szerény véleményem)szerintem nem annyira.sőt szerintem egész jó lett.vagy pl: egy végig tetovált hátú anime. azért ez se annyira durva.amúgy meg telefonról vagyok ezért írok el sok mindent.
2013. szept. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!