Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kápítoszerezik?

Szerintetek miért kápítoszerezik?

Figyelt kérdés
Amit meg tanultam ,hogy a kábítószer és a tragédia között mindenképpen összefüggés van vajon ő miért drogozhat azért írtam ide mivel netceleb és a neve Mario Hofer marihuanázik gondolom nem unalmában kezdte el olvastam már ,hogy szkrizoféniát váltott ki nála miért kezdhetet el kábítoszerezni?Lehetséges mert nem tudott be illeszkedni a suliba?

2013. szept. 4. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Amit meg tanultam ,hogy a kábítószer és a tragédia között mindenképpen összefüggés van"


Ezt hol tanultad? Mert nem így van, ezt meg én tanultam meg. Főleg nem a marihuánával. Persze ha skizofrén hajlamú, akkor neki tényleg nem kéne.

2013. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a jelenlegi kutatások többsége szerint, nem a kábítószer okozza skizofréniát, hanem a skizofréniára hajlamos emberek hajlamosabbak a drog aktív használatára. Ami egy öngerjesztő folyamat, ugyanis a kábítószerek többsége, mint pl a fű is, erősítheti/előhozhatja a háttérben megbújó skizofréniát. (feltéve, ha nem kontrollált körülmények között használja, ugyanis a fű eme hatását visszájára is tudják fordítani, ezért tudják használni skizofrénia kezelésére is..)
2013. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!