Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés. (? )

Lehet hülye kérdés. (? )

Figyelt kérdés
A sulitól megyünk Franciaországba 1 hétre. Kollégiumban fogunk lakni. Büdös elsz a szobákban? Hallottam, hogy a franciák csak 3-4 naponta fürdenek. 16 órás az út. A buszon ki lehet bírni 16 órát? Bevállaljam, vagy inkább ne menjek el?

2013. szept. 4. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősőm volt FR-be egy éve semmi ilyet nem mondott nyugodtan meny el.
2013. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne általánosíts! :)


Magyarok között is van, aki 3-4 naponta fürdik vagy még ritkábban.

Egyszer volt szerencsém szétnézni Franciaországban. Persze nem olyan tiszta mint pl. London belvárosa de ez hozzátartozik a francia mentalitáshoz. Az én véleményem szerint akármilyen szobát is kaptok, akár 16 órás buszos utazás mellett is megéri! Franciaország gyönyörű és elég sajátos ahhoz, hogy ne lehessen csak úgy helyettesíteni valami mással...


A buszsofőrnek legalább 4 óránként kötelező megállnia és pihenőt tartania és valószínűleg 2-3 sofőr lesz veletek, akik kávézgatnak majd útközben és váltják egymást. A szünetekben lehet mosdóra menni, enni-inni, kicsit kiszellőztetni a fejet. Ki lehet bírni, főleg ha tudsz közben aludni. Egyedül akkor problémás egy csöppet, ha lány vagy és épp a piros betűs napjaidat éled.

2013. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3x voltam Frankhonban, mindig más élmények voltak:D


van aki 2 naponta fürdik.. van aki ritkábban.. de van aki minden nap.. de tökmindegy, mert gondolom külön szobát kaptok ti, akik mentek, és nem franciákkal alszotok együtt


amúgy meg nem véletlenül nem fürdenek... mert parfümben, izzadásgátlókban és illatszerekben elől járnak, vagyis ha nem is fürdenek, nem olyan szagosak, mint egy kéthetes piás csöves az aluljáróban (nem vetem meg a csöveseket, csak van amelyik büdös, ez tény)

szóval ne számíts bűzorgiára, nem lesz semmi baj


a buszhoz a tanácsom annyi, hogy ne egyél sokat, és ne igyál sokat.... vagy inkább igyál, mint egyél.. ugyanis pisilni bármikor tud az ember, és 2 óránként megálltok majd... szarni viszont ihlet kérdése, és a kaja fel fog puffasztani ha megálljt parancsolnak neki és csak ülsz mozgás nélkül.. és azt fogod érezni, hogy hatalmas szarok döngetik a hátsó kaput, de mikor eljutsz a wc-ig csak egy hatalmasat fogsz fingani:D

vigyél könyvet, zenét, és felfújhatós párnát, avagy pulóvert párna gyanánt


egyébként melyik részére mentek?:P

2013. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utat ki lehet bírni, bár hosszú. Olyan mellé ülj, akinek az ölébe néha felpakolhatod a lábad és ő is a tiédbe. Legyen felfújható nyakpárnád és egy rendes kispárna sem árt olyan célra, hogy sehol ne nyomjon, akárminek is dőlsz. :D

Én pl. olyan busszal utaztam, amin nem lehetett pisilni, úgyhogy az ivásra is érdemes figyelni. A nagy dolgaidat igyekezz elintézni indulás előtt még.

Vigyél pár cuccot, amivel tudod magad szórakoztatni, meg hányingerre gyógyszert, akkor is ha nem szoktál rosszul lenni. Én Görögországban voltam busszal, sosem szoktam rosszul lenni, de hazafelé volt pár órám, amikor azt hittem kidobom a taccsot. Jól jött, hogy volt nálam.

Ha megálltok szállj le mindig, sétálj, mozgasd meg magad.

2013. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!