Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypal össze van kötve a...

Paypal össze van kötve a bankszámlámmal. Hogyan tudom ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Egy családtagom regisztrált a nevemben, de észrevettem hogy hiába utalok pénzt a paypal számlára, nem onnan veszi le az összeget, hanem közvetlenül a bankszámlámról. Hogyan állíthatom vissza, hogy csak a feltöltött egyenlegből tudjak neten vásárolni?

2013. szept. 4. 22:27
 1/1 Kemikália válasza:

Szia! A banki kapcsolatot elvben úgy tudod megszüntetni, hogy a saját számlád (legfelül legelsö menü balról) / Profile (alatta lévö menüsor, jobb legszéle) / Banki adatok (kattints a profil menüre, és a megjelenö oldalon bal oldalt felülröl a második) menübem a bankszámla melletti frissités gombra kattinva kiválasztod a törlést.


Illetve, más nevében nem egészséges dolog eljárni, kérd meg nyugodtan a családtagod, hogy regisztráljon szépen a saját nevében, ingyenes, és magadat is megkíméled egy esetleges bajtól.


Remélem, segíthettem.

2013. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!