Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetetlenre vallalkoztam?...

Lehetetlenre vallalkoztam? Többi lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok szakiskolaba jarok estin kereskedonek tanulok es iden fogok vegezni. Kozbe Gimnaziumba is járok ahol szinten idén fogok vegezni. Varni mar nem szeretnék mert kulfoldon szeretnek dolgozni minnel előbb. A kérdesem az lenne, hogy lehetetlenre vàllalkoztam azért mert a szakmai és az érettsegi bizonyitvànyt is idén szeretném megszerezni? Fellehet tiszteségesen keszülni szerintetek?

2013. szept. 5. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Négy éved volt érettségire készülni, ha nem hanyagoltad el a tanulmányaid, nem lesz gond. Szakiskolai vizsga is hasonló, ha végig tanultál, menni fog.

Gondolom nem ugyanabban az időpontban van, egy-két hét eltérés már bőven elég átnézni a szakiskolai anyagokat. Érettségi nagyobb mennyiség, én arra helyezném inkább a hangsúlyt.

2013. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!