Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek Justin Bieber...

Szerintettek Justin Bieber hol lesz 20 év múlva? Most szinte töretlen a karrierje és sikert sikerre halmoz.

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott, ahol a tobbi hollywoodi szemet... a villajaban a pszichiater mellett
2013. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ki?
2013. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hogy őszinte legyek, idáig ki nem álhattam, de az as long as u love me száma nagyonis tetszik. Ez van. Koncerteken is elég jól performált erre a muzsikára, és szó mi szó mintha nőne ki a félresuhintott hajas gyerek korszakából. Elképesztő sikere van, youtube-on láttam azt a shocked állapotát koncert közben. Amúgy meg kezd talán szimpatikus is lenni, amit soha nem gondoltam volna. Ne legyen így, mert nagyon sajnálni fogom ha megtörténik, de ilyen fiatalon ekkora siker (ha még csak tinilányokról van is szó, akkoris sikeres) felhalmozása ép eszű embert is kizökkentheti a normál mentalitásból: botrányok, drog, pszichiáter, tönkremenetel. Nem kedvencem, de azért drukkolok, hogy ne történjen meg mindez. Férfiként Enrique Iglesias is nagy vonzásnak örvendhetett a nők körében, mégis képes megállni a lábán a mai napig, szóval nem lehetetlen jóképű előadóként talpon megmaradni. Mindenesetre hajrá neki!

Nem egy Justin Bieber fan. 19 L

2013. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!