Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy eltűnt a csomagom?...

Lehet, hogy eltűnt a csomagom? Megérkezhet még?

Figyelt kérdés
Külföldről rendeltem 2 csomagot, az egyik 3 héten belül megjött, a másikról semmi hír. Mindkettőhöz kaptam követési számot, de az "eltűnt" csomagomról 1 hete nincs hír.

2013. szept. 7. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahonnan rendelted,írj az oldalnak emailt és kérdezd meg.
2013. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha kinabol jon siman realis,hogy 6-8 het alatt erkezik meg. Tipikusan 3het alatt meg szokott jonni ,de nekem is volt boven ket honap feletti szallitasi idopont is
2013. szept. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. : sajnos közvetve rendeltem és az illető nem tud semmit a csomagomról. :/

2.: igen, Kínából jön, mint a másik csomag, csak olyan bántó, hogy barátnőmmel közösen rendeltük és neki megjött a csomag, én meg még várhatok. :( De akkor nem baj, ha semmi információ nincs róla aug.31. óta?


Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 8. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!