Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiderulhet Canadaban hogy...

Nemminegy kérdése:

Kiderulhet Canadaban hogy hazas vagyok ha amerikaban meghazasodtam?

Figyelt kérdés
egy kis faluban hazasodtam meg kint. vajon kiderulhet ha a canadaiak megnezik a hatteremet hogy honnan jovok van e bun cselekmeny a multamban..? koszonom a valaszotokat, negativ, pozitiv minden valasz jol jonne most.. koszi

2013. szept. 7. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem.
2013. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan derulne ki? Nem ertem. Elmesz Kanadaba, es ha valaki meg nem kerdezi, akkor megis hogy jonnenek ra, hogy te hazas vagy? Az senkit nem erdekel, hogy kis falu vagy milios nagyvaros. Ha egyszer hazasodsz, akkor az bent van a rendszerben.

Ha hivatalos papirokat kell kitoltened, ahol van kerdes a csaladi allapotodat illetoen es te ott azt hazudod hogy hajadon vagy (kozben pedig az USAban mar hazasodtal) akkor ha a csalas kiderul csunya vege lehet, ha nem derul ki, akkor lehet hogy soha nem fog senki rajonni, de ez nagyon sok mindentol fugg.

Ha egy sima munka interjun kerdik es te behazudsz, az utan nem hiszem hogy fognak nyomozni, mert a fonokseget tenyleg nem erdekli igazabol, hogy mi ujsag nalad, bar jobban szeretik a rendezett csaladi hatteret.

De ha valami egyeb ugy miatt kivancsiak erre (zoldkartya, letelepedes, stb.) akkor kiderulhet es a bukasnak csunya vege lehet.

2013. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!