Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok mindig fura...

Balla bernadett kérdése:

14 éves vagyok mindig fura dolgok történnek velem de senki sem hiszi el. Pedig igazaz nagyon félek. Ezeket csak én látom? Meghülyültem? :oooonagyonfélek /LENT/.

Figyelt kérdés
Szoval az egész kb fél évvel ezelőtt kezdődött amikor a szomszédunk meghalt és semmi nem maradt a házában csak a varró gépe mert már nem volt jo állapotban na m1 és folyton azt hallom hogy varr vele zúg.Mondom anyának azt mondja hogy teljesen hülye vagyok..Potyognak a poharak a zárt szekrényből?!:o tv ki-be..És a legfurcsább az hogy a nagypapám 2 éve elment közülünk és a szomszédja azt mondta hogy a temetése után pár órával felkiabált hozzá hogy főzzön egy kávét:o.nagyon félek.. Meg volt egy teás készletünk és folyton leesett meg hangokat adott ki anya odaadta egy ismerősének és visszahozta hogy felemelkedett meg ilyesmi alig tudtuk széttöörni..Volt egy olyan is hogy levolt fékezve a babakocsim még kicsi voltam engem a hűvösben hagytak tesómék kimentek a napra és néztek vissza és valaki tologatott de nem volt ott senki meg levolt fékezve.o.O SEGÍTSETEK!!

2013. szept. 7. 15:32
 1/4 anonim válasza:
100%

Sajnos rajtad nem lehet segîteni.

Jajj.....de hîvd a 0690 602 377 et.Vmi kocsog 800Ft/percèrt biztos tud megoldàst.

2013. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem kéne elviccelni.. mert komolyan nagyon rossz...
2013. szept. 7. 15:52
 3/4 anonim válasza:

Be ne magyarazd maz,hogy vki tologatott a babakocsival.


Biztos szellem mi?


Hallod volt egy filmsorozat amiben a csaj

latta a szellemeket.Lehet te is ilyen vagy.


De nem veszed eszre h senki nem irt rajtam kivul.

En is csak azert h szorakozzak kicsit.

2013. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát öm.. Nekem is volt olyan hogy hallok zajokat itthon és kintről.. Egyszer kimentem piszkavassal az udvarra mert azt hittem valaki kint toporog bnőm meg jött újsággal nem volt itthon rajtunk kívül senki ezt úgy hozzá teszem és végül kiderült hogy a szomszéd baszakodik.. xDD Nem tudom léteznek e szellemek de lehet szerintem keress fel egy ilyen témával foglalkozó embert. A nagypapád temetése utáni kávé főzésre meg annyit hogy a szomszédnak lehet hiányzott a jelenléte és beképzelte, hogy még él vagy már megszokásból vagy ilyesmi.. A tv az meg lehet szökőáram. Azt hogy potyog a pohár az meg.. láttad vagy csak hallottad? Lehetséges egerek járkáltak és meglökték és kiesett (abban az esetben ha nem láttad..).
2013. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!