Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iwiw publikus adatlap. Ez...

Iwiw publikus adatlap. Ez tényleg így van? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogyha publikussá teszem az iwiw adatlapom, akkor a nevem beírására kiadja azt a google kereső? Csak azért kérdezem, mert én ezt már egy ideje beállítottam, és még mindig nem adja ki az adatlapom a google... Eddig akitől megkérdeztem, azt mondta, hogy neki ez egyből ment (mármint nem kellett napokat várnia, hogy kiadja az adatlapját a google), nem értem, mi lehet a baj? Talán várnom kell még heteket, amíg engem is kilistáz a google? Akiknek ez sikerült, azt mondják, nem tettek külön beállításokat... Nem értem. Mit tehetnék? Akkor kamu, hogy mindeki felkerül így ezzel a világhálóra?
2013. szept. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen a google lementi ha publikus.


Így keress rá a googleben


"te neved" site:iwiw.hu


a "te neved"-et egészítsd ki esetleg olyan kulcsszóval ami benne van az adatlapodban pl. iskolád neve vagy lakóhelyed stb.

2013. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de tényleg nem adja ki sehogy sem a google! Úgy írom be, ahogy tanácsoltad, de semmi... Mi lehet a gond?
2013. szept. 7. 19:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ja, akkor erre csak egy magyarázat van: a google valami miatt az összes felhasználó közül egyedül az én nevemet nem hajlandó kiadni, bizonyára nem tetszik neki. Nevetséges, hogy mindenki állandóan az internet előtt ül, és egy darab épkézláb választ nem kapok itt. Mindenesetre annak az egy válaszolónak köszönöm, hogy segíteni próbált, de már napok óta úgy csinálom, ahogyan javasolta, és egyszerűen a google nem dobja ki a profilom, akárhogyan írom be a nevem a keresőbe... Őrület, hogy ebben az internet-orientált világban nem kapok hathatós segítséget egy ilyen jellegű kérdésre. Még aki tudja is a választ, bizonyára megtartja magának. Kösz a sok segítséget!
2013. szept. 7. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt megadni az oldal URL-ét, akkor hátha gyorsabban indexeli.

[link]

2013. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget az utolsónak, megpróbáltam, amit javasolt, most várom az eredményt! :)
2013. szept. 8. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök felesleges elküldened azon az űrlapon. Az arra való, ha még nem ismerné a weboldalt a google, de mivel az iwiw legalább 10-12 éves domain ezért valószínűtlen.


Sokkal jobb esélyed van, ha idelinkeled az oldaladat, mert akkor tuti lementi a google. Vagy add meg az oldalad és belinkelem valahova.

2013. szept. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!