Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogy lesz?

Szerintetek ez hogy lesz?

Figyelt kérdés
Jovore 2014ben szerintetek melyik istvan a kiraly lesz?az eredeti vagy az alfoldis?es lecci irjatok mar oda melle h miert?honnan gondoljatok!tehat magyarazzatok meg pls!lecci nagyon kene!!!;)

2013. szept. 8. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a Társulatos lesz

az eredetit már le kellett cserélni.. nyilván, az új feldolgozások a nyomába sem értek, de be kell vallani, régi már

a Társulatos az egész nagy sikert aratott, ellentétben az Alföldi féle rendezéssel, ami Bródyból is negatív kritikát váltott ki:/


pedig egyébként nem olyan rossz ez az új, Alföldis... csak nagyon szokatlan, meg más színben tüntet fel egyes részeket.. ahogy anno az eredetinek volt rendszerellenes belső üzenete, úgy az újnak is van, csak a mostani rendszer ellen..

viszont az énekhangok borzalmasak voltak... mikor megtudtam, hogy Buci kapta Koppányt, nagyot káromkodtam, de ahogy néztem, szerintem ő volt a legjobb:D nem jöttek ki a hangok neki se, de a karaktert elég jól játszotta.. Feke meg egyre jobban nyávog...


szóval én a Társulatos verziót tartanám meg, de aztán kinek mi, nem én döntöm el..

2013. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eh, most nézem megint, nem is olyan borzalmas ez:D

hiába, túl jó az eredeti, hogy el tudják kúrni:D

2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kpszi de ne mar!!en el akartam menni az alfoldisre
2013. szept. 10. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
augusztus 20tól függetlenül tuti fogják játszani még valahol:) csak keress utána:)
2013. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtok vmi olyan weboldalt amit esetleg neznek a rendezok,alkotok?ugy ertem h ha kiirom h az alfoldosetvadjak/ne azt adjak akkor azt figyelembe veszik a jovievi darab rendezesenel?
2013. szept. 10. 20:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi de nem segitenwl h hol(aug 20tol fuggetlenul)?mert en nen talalom.kosziiii
2013. szept. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!