Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem csinálom meg...

Mi lesz ha nem csinálom meg szecskán a feladatot?

Figyelt kérdés
Hamarosan szecska...mivel jár ha nem csinálom meg a feladatot vagy nem megyek el? Milyen feladatokra számítsak?

2013. szept. 8. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetben talán néhányan kinéznek majd, de nem hiszem, hogy hosszútávon ennek lenne következménye, illetve ha igen, az nem emiatt lesz, hanem a személyiséged miatt, ami független ezektől az eseményektől.

Én azt mondom, hogy nem kell részt venned rajta, ha nem akarsz. Aligha vagy ezzel egyedül. Sőt, bátorítanálak, hogy ne vegyél részt rajta, ha nem akarsz.

2013. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el:)

Nekem tavaly volt és nagyon jó buli volt.Nincs semmi komoly amit ne lehetne megcsinálni. Vagyis csak nagyon dühös leszel pár emberre:D

Nekünk olyat kellett, hogy mézes kenyér volt felakasztva, és azt leenni csak szájjal, piros arannyal megmosni egymás fogát, meg egy cukorral teli tálból rágót kiszedni, hogy mézzel bekenik az arcod.

Jó ezek nagyon durvák, de másik osztálynak nem volt ennyire. Attól függ, kik és hogyan.

Nekem nagy élmény volt, én nem akartam elmenni először, mert féltem, de nagyon jó volt:DD én ajánlom:)) egy nagyon jó emlék lesz:)

És hogy ha nem mész el mit tesznek? Egyrészt lenéznek majd, hogy nem tartozol osztályközösségbe, hogy egy ilyen már hagyományt elmulasztasz. Kihagysz egy élményt, és te fogod megbánni. Én ajánlom, hogy menj el:)

2013. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2013. szept. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!