Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szőrös vagyok ott lent az baj?

Szőrös vagyok ott lent az baj?

Figyelt kérdés

Megjegyzem lány vagyok...de nem szeretem borotválni szeretem ha jó szőrös alul szerintetek ez nagyon gáz egy lánynál?:S

nem szeretem ha csupasz :S de nem tudom majd ha lesz valakim nem e fog undorodni tőlem .. szerintetek?:s



2013. szept. 8. 21:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet róla üzenetbe, utána megmondom.
2013. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem :s
2013. szept. 8. 21:48
 3/23 >>|BEAN|<< válasza:

Kepet kuldj. Attol fugg mennyire.. ha szembe jon egy majpmcsotda vagy tarzan az nemjo... de ha csak kicsit az meg egyentol fuggoen turheto. Es szeretheto.

Ahoz mit szolsz h. Egy csikban hagyod meg?

2013. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 >>|BEAN|<< válasza:
Bocs a helyesirasert es a tevesztesekert... de azert remelem ertheto...
2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

1: Ne másoknak próbálj megfelelni, hanem magadnak, pláne ilyen téren.

2: Az hogy szőrös, az nem baj, de még az se, hogy nem borotválod.

3: A japán kultúrában még mindig nem terjedt el a borotva ilyen célú használata, és jelenleg mégsem fenyegeti gazdasági összeomlás, tehát ne izgulj, nem miattad ilyen szegény az ország.

4: Ha én valakit szeretek, nem kimondottan érdekel, hogy borotválja vagy nem, ha ez érdekelne, akkor k*rvát fognék, és akkor válogathatnék, hogy borotváltat, szűket, vagy esetleg lapozgatósat akarok.

5: Hány éves vagy?

2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 >>|BEAN|<< válasza:
Korod?
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2013. szept. 8. 21:52
 8/23 A kérdező kommentje:
az a baj mindenkinél terjed ez a csupasz stb. és leszólnának de nem tehetek róla én undorodom tőle...én ha masztizok is szeretem ha simizhetem vele úgy hogy mellette szőrös játszok vele na... nekem ez jön be nem a kopasz az olyan gyerekes...
2013. szept. 8. 21:53
 9/23 >>|BEAN|<< válasza:
Jogos az elottem szolo. Viszont ez alap dolog ha valakit szeretsz nem ezt nezed... nem?
2013. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én sem borotválkozom a bőrgyógyász anyukám tanácsára. Aki emiatt nem szeret, azzal nem érdemes foglalkozni.
2013. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!