Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így is lehet utalni, bankszáml...

Így is lehet utalni, bankszámlára rózsaszín csekkel?

Figyelt kérdés
Az lenne kérdésem hogy pl:van egy OTP bankszámlám és valaki akar küldeni nekem pl: 1000ft akkor ki kell töltenie postán nevet címet stb, és Feladónak pedig az ÉN bankszámlaszámomat kell kitöltenie?Jah és hogy ha így akarja nekem küldeni akkor menyi az utalási költség menyit kell fizetni annak aki nekem küldi 1000ft?Köszi előre választ

2013. szept. 8. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Utalni csak bankon keresztül lehet.


Bemegy a bankodba és befizeti a te számládra. Ahhoz tudnia kell a bankszámla számodat.


Vagy a saját számlájáról utal a tiedre.


Postai csekken történő pénzküldés esetén, készpénzben kapod meg a postástól, vagy ha bemész a posta pénzkifizető ablakhoz.

2013. szept. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet így utalni. Kitölti a csekket, de ha neked küldi a pénzt, akkor nem értem, miért te lennél a feladó? A feladó nyilván ő lesz.

Viszont ezért fizetni kell, ingyenes lenne, ha egy OTP bankfiókban kp-ban befizetné a pénzt a számládra.

Ha jól látom, 540 forintba kerülne a pénzküldés a postán, ezért javasolnám a bankpénztári befizetést.

2013. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor ugy nem lehet hogy postán befizeti és cimzettre és bankszsz. irja és arra küldik nem nekem?
2013. szept. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!