Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan, fogmosópohár?

Most komolyan, fogmosópohár?

Figyelt kérdés

Használ valaki fogmosópoharat????

Csak mert ma sétálgatok a tescoban, csomó sulifelszerelés, meg minden... és akkor jönnek a tisztasági csomagok. Aztán eszembejutott, hogy amikor általános sulis voltam, volt egy fogmosópohár a tisztasági csomagban, amivel csak dobálózni szoktunk, meg ecsetet mosni. De az a neve, hogy FOGMOSÓPOHÁR?! Használ valaki fogmosópoharat? Emel valamit fogmosás közben a komfortérzeten?:D Egyszer láttam egy fogmosópoharat, és tiszta vízkő volt. FÚJ! Mert hát azt mindig el kell mosni, miután POHÁRBÓL öblíted a szád. Szerintem ha pohárból innám az öblítővizet, tuti lenyelném, már csak reflexből. Aztán ki tudja milyen íze van a fogkrémes víznek, miután addig mostad a fogad, ameddig amúgyis elment az íze a fogkrémnek.

elkanyarodtam... szóval fogmosópohár!!+!

Írjatok már, legyetek szívesek, akik fogmosópoharat használtok, mert most kíváncsi vagyok hogy miért teszitek!!!



2013. szept. 11. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én világéletemben fogmosópoharat használtam, én utálom a csapnál a kezemből öblögetni a számat. Mellesleg abban tartom a fogkefémet is. Igen, kényes dolog. Két-háromnaponta elmosom a mosogatóban is mosogatószerrel (amúgy meg csak kibölítem tiszta vízzel). Időként vízkőtelenítem, aztán egy idő múlva kidobom és veszek egy újat. Több kérdés? :)
2013. szept. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kéne már egy filozófia kategória :D
2013. szept. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem használok fogmosópoharat. Ott a csap :)
2013. szept. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én "használok": abban tartom a fogkefét. Ha valami jobb helye lenne, akkor nem használnám.


Az viszont nekem új, hogy ezt el is szokták sokan mosni. pl... van nekem egy poharam, amiből vizet szoktam inni. Ha mindig vizet innék belőle, el se mosnám soha. :-D

2013. szept. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is gyerekkoromtól használok, pedig a családból senki más nem használt. Ha nem vagy teljesen kretén akkor lehetetlen hogy lenyeled a vizet. Sokan azt hozzák fel érvként hogy kevesebb vizet használ, ezt nem tudom nem tapasztaltam, de sokkal kényelmesebb egy pohárból inni, mint mindig rágörnyedni a csapra.
2013. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem használok. egyszerűbb a csapból inni.
2013. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban használtam én is, mára elkallódott, de marhára nem hiányzik, lehajolok a csaphoz és ennyi. Néha még úgy is iszom, mint az állatok, nem kell mosogatni. :D
2013. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes a felfogásod. Igen, komolyan használnak az emberek fogmosópoharat. Én is, mert nekem így a kényelmes. Valaki meg nem használ, ez van.

Ahhoz pedig, hogy ne nyeld le a vizet, nem kell zseninek lenni.

2013. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!