Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha valaki...

Szerintetek az gáz ha valaki folyamatosan filmeket, sorozatokat néz és nagyon sokat is tud róluk?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen osztálytársam aki tipikusan az a 'filmbu zi'.. ha néztek Family Guy-t, na olyan mint abból Carl (a vegyesboltos) :D nagyobb darab gyerek, és komolyan MINDEN filmet látott, napi ötöt is megnéz, és tényleg mindenről tudja ki játszotta xy-t meg ezek. szerintem másról nem is lehetne vele beszélni csak erről.. szerintem ez már a kicsit gáz kategória. szerintetek?
2013. szept. 11. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az. Ez a srác valószínűleg egy hatalmas kocka, aki a TV és a számítógép előtt tölti el szabadidejét, holott ezeknél sokkal fontosabb dolgok is vannak.

Nagy darab? Ezt úgy érted hogy 120 kg? Még jó, hiszen akkor nem is mozog, csak ül vagy fekszik.

Barátnője sincs, ha jól tippelek.

2013. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy hány kiló, nagyobb darab.. és szerintem is így van, valószínűleg hazamegy a suliból és leül a gép/TV elé filmeket nézni. barátnője sincs ha jól tudom.. de érthető, ha csak erről tud beszélni, egy lány ezt hamar megunja szerintem..
2013. szept. 11. 18:25
 3/3 anonim válasza:
Az is lehet, hogy a ssrác Aspergeres.
2013. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!