Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el a pattanáso...

Hogyan kerüljem el a pattanások keletkezését, van olyan módszer amivel nem nő vissza?

Figyelt kérdés
Csak 15 éves vagyok, és borotválkozás után már 1-2 nappal visszanő a szőr, nagyon idegesítő, és bár használok borotvahabot, mindig pattanások keletkeznek a szám fölött.Ami még nagyon idegesítő, hogy nagyon sok szőr volt a két szemöldököm között is, és nem vagyok olyan igénytelen h ott hagyjam, ezért azt is leborotváltam, és ott is már nagyon gyorsan visszanő.Mit tegyek, amivel lassíthatom a folyamatot, vagy soha többé nem nő vissza a szőr?Nagyon idegesít, és az osztálytársaim is megjegyzik szinte minden nap hogy szőrös és pattanásos vagyok.A pattanásokra is ha tudtok javasoljatok valamit, mert szinte az egész arcomon nagyon sok van belőlük.

2013. szept. 12. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Borotválkozás után mindig használj arcszeszt. Valószínűleg túl érzékeny a bőröd, erre vannak krémek is. Amúgy a szemöldöködet ne borotváld... csak rosszabb lesz. Nem véletlenül találták fel a szemöldökcsipeszt. Néha nekem is kicsit szőrös középen... kitépem és egy hónapig nincs bajom vele.
2013. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!