Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri Brad Ross-t Jason...

Amajor2 kérdése:

Ki ismeri Brad Ross-t Jason Miles-t, kinek ismerős a ch. Soos@hotmail.com e-mail cím, valamint a Carl Rostron, Frieght 2 Europe Ltd név?

Figyelt kérdés

A napokban belefutottam egy csalássorozatba, a fent megírt urak és cég érintett a dologban? Interneten keresztül értékesítenek autókat, majd miután minden szerződési feltételnek megfeleltél lelépnek a pénzeddel és a megvett autót sem kapod meg. Más az angliai rendőrséggel felvettük a kapcsolatot, de ha valaki érintett hasonló ügyben, és a nevek mondanak nekik valamit azok jelentkezzenek, mert így összetudják vonni az ügyeket, és magasabb lesz a büntetési tételük is! Minden választ szívesen várok!


Nagyon köszönöm



#Jason #Carl Rostron #Frieght
2013. szept. 13. 11:58
 1/2 anonim válasza:

Szia


Én pont most vagyok velük kapcsolatban, de nekem sem tetszik ez az egész amit művelnek. Még minidig van egy futó "projektjük" az apródon.

Mi a teendő ilyenkor?

2013. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Ha nem akarod a pénzedet elveszteni, akkor gyorsan szállj ki az ügyletből, csalás az egész. Remélem még időbe vagy!!!

Milyen autó akartál megvenni, és főleg mennyiért?

2013. szept. 19. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!