Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykirándulásra mit vigyek?

Osztálykirándulásra mit vigyek?

Figyelt kérdés

Most megyek először ottalvós osztálykirándulásra mit vigyek?

Lány vagyok.

Pizsi alá hordanak topot (különben látszik a mellbimbóm)?

Vigyek betétet hova tegyem?

Hogy működik egy este?

Hagynak aludni?

Sminkszert vigyek körömlakkot?

Légy szíves íejatok le mindent amit tudtok.



2013. szept. 13. 18:08
 1/8 anonim válasza:
100%

Hát én nem vittem pizsit, rendes rövid ujjas felsőben (merevítő nélküli "otthoni" melltartóval) és szabadidő nadrágban aludtam egy hálózsákban, egyrészt mert nagyon hideg volt, nem szeretem a pizsit, meg így volt praktikus ha éjszaka közepén becsörtetett valaki csak cipőt és pulcsit kellett felvenni... :)

A tisztasági betétet, tampont, rendes betétet egy külön kis neszeszerbe raktam a táskám legaljára a ruhák alá, de ha neked nagyobb van amibe tusfürdőt, testápolót meg ilyeneket rakod az is jó szerintem, max tedd külön nylon zacskóba, vagy ha van kimondottan ilyen tároló dobozkád akkor abba.

Ha alapból sminkeld magad és ott is akarod akkor vihetsz, de egyébként szerintem majdnem felesleges, vagyis hát te tudod :) én mondjuk vittem egy fekete szemceruzát, amivel épphogy csak kihúztam a szemem alul, hogy reggel ne úgy nézzek ki mint egy zombi :) de körömlakkot én nem vinnék a helyedben, lakkozd ki még otthon a körmöd, nem hiszem hogy olyan sokáig tartana a kirándulás, hogy lepattogjon...

Mi első éjszaka nem aludtunk, egész este kártyáztunk, beszélgettünk, voltak akik beültek többen egy szobába, voltak akik vándoroltak egyikből a másikba, volt aki aludt (őket nem zaklatta senki)... Második este is ugyanez volt, de akkor már aludtunk pár órát :)

De ez szerintem attól függ milyen az osztály, milyen helyen vagytok, és legfőképp milyen a felügyelő tanár...

Nálunk egyébként nem volt semmi zűr, lökött, de normális osztály voltunk :)


Amit mindenképpen vigyél csere cipő és nadrág, ha esetleg elázna, ne legyél napokig vizesben...

2013. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
a 2.nagyon jól leírt mindent,még annyi,hogy szerintem vigyél hajszárítót is,ha mondjuk ruhát vagy valamit kellene száítani,legutóbb amikor voltunk 3 naposon végig szakadt az eső és csak nálam volt szárító,és ugye mindenkinek vizes volt az összes cucca,így 30an kb az enyémet használtunk :D egyébként hanyadikos vagy ?
2013. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

7.-es vagyok és 5 napra.

Körömlakkot csak azért kérdeztem hogy lesz-e ott valami?

Köszi a válaszokat.

Akkor vigyek topot éjszakára (rajtam legyen)?

2013. szept. 15. 15:19
 4/8 anonim válasza:
100%

Sztem felesleges a körömlakk

Hát,rajtam mindig van top,úgyhogy sztem azt vigyél,meg elég hideg van mostmár este.

Mikor mentek ? Mi csütörtökön :)

2013. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ősszel majd kicsit később.

Akkor pizsiben vagy anélkül aludtatok?

2013. szept. 17. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

haha ,röhögök azokon akik melltartóban alszanak :DDD mondjuk oké, az én pizsifelsőm bő volt, a mellbimbóm nem látszott benne de elég bevállalós volt mert nagy volt a kivágása. ja és egy fiúval aludtam-melltartó nélkül.

(gimis kirándulás)

2013. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Majd megnézem mit csinálnak a többiek sztem pizsiben alszok de a topon még gondolkodok.

Írnátok tapasztalatokat még bármiről ami hasznos lehet?

2013. szept. 18. 18:38
 8/8 anonim válasza:
100%
szia,4. vagyok,most jöttünk haza oszt.kirről,és hát nagyon hideg volt,kb mindenkin minimum 3 pulcsi volt,és abban is aludtunk,én 3 pulcsi,1 póló,atléta+ harisnya és farmer szóval nem pizsamában.Szerintem ez időjárásfüggő,de én eddig ahányszor voltam oszt.kiren egyszer se aludtam pizsiben :D ja és a srácok is hasonlóan voltak,bár őket este nem láttam,mert külön helységben voltunk :/
2013. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!