Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Djarum Black-t szív valaki?

Ktk312 kérdése:

Djarum Black-t szív valaki?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az, hogy mennyibe kerül? :D Nem akarok beégni, hogy nem viszek elég pénzt, nah meg ha 1000 felett van nem éri meg..

Második: jó fajta? vagy inkább a munkás cigire hasonlít? :D :D


2013. szept. 14. 12:34
 1/2 anonim válasza:

Épp ma vettem egy dobozzal, mert már régóta ki szerettem volna próbálni.

Írok egy kis beszámolót róla (személyes tapasztalat):


Illat:

Kibontva már minimálisan is érezhető rajta a szegfűszeg, kivéve egy szálat jól megszimatolva eláraszt a kellemes szegfűszeg illata.


Íz:

Nos, kimondottan jó párosítás a dohány/szegfűszeg egyvelege, ízre gyengéd nem túltolakodó, ahogy jelen van a szegfűszeg, mégis könnyedén kivehető/felismerhető.

Külön kitérnék a szűrőre, ugyanis miután hozzáér az ajakhoz rátapad egy kis „íz bevonat”, amint megnyalod érezhető egy édeskés íz, kimondottan nem rossz.


Szag:

Füstje kevésbé büdös, nem áraszt tipikus bagó szagot. Természetesen a használóján érezhető hogy dohányzott, de ez a „szag” mérsékeltebb.


Buzz:

Elviekben ez egy erős cigaretta (kretek) volna ugyanis a doboz szerint 1,0mg nikotin található 1 szálban, én személy szerint egyáltalán nem éreztem az erejét, nem volt tőle szédülés. Összehasonlításképpen a Marlboro Gold Touch-ban ez az érték csupán 0,5mg/szál.


Ár/Érték:

Most jön a fájó pont ugyanis 1 dobozért 1990FT-ot kérnek el, bár 19 szál helyett 20 található meg benne. Könnyedén kijelenthetjük, hogy ez bizony drága.


Összességében:

Különleges pillanatokra, forralt bor mellé, karácsonyi szegfűszeges süti mellé biztos kellemes kísérő lehet. Vagy ha csupán egy kis változatosságra vágy a hétköznapok folyamán.

Amennyiben nem vagy nagy bagós, tehát naponta csak egy-két szálat szívsz el abban az esetben nem vészes ez az ár.

Mindenképpen ajánlom az egyszeri kipróbálását.


Remélem tudtam segíteni. :)

21/F

2013. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem vagyok nagy bagós, napi egy szálat szívok iskola után, nyugtatás céljából :D
2013. szept. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!