Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A macskám beszél, mit tegyek? :o

A macskám beszél, mit tegyek? :o

Figyelt kérdés
Van nekem egy perzsacicám, már régóta. Múltkor hozzám szólt, majdnem halálra rémültem. Normálisan magyarul beszél hozzám. Megkért, hogy tartsam titokba... Állítólag minden macska tud beszélni, de csak akkor szólal meg, ha már teljesen megbízik a gazdijába.

2013. szept. 14. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívj többet.
2013. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szívok semmit, hihetetlennek hangzik, de így igaz..
2013. szept. 14. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
tényleg? akkor az én macskám nem bízott bennem eléggé? :'(
2013. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Edd meg!
2013. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hasznosabb tanácsot valaki? Ez igaz..bármennyire nem hisz nekem senki... :(
2013. szept. 14. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. Most rögtön.
2013. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oszd meg velem a titkos receptedet!:D
2013. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nézz mélyen a szemébe, és mondd neki, hogy benned bízhat :)
2013. szept. 14. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam beszélgetni a macskámmal, nem értem ebben mi olyan nagy dolog.
2013. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyémántlány ***** válasza:

Az, hogy a macskával "beszélgetsz" azzal semmi baj nincs. Ha visszaszól, akkor már van. Nagy eséllyel hallucinálsz, vagy álmodtad, és összekevered a valósággal. Velem is előfordult, hogy egy darabig tisztán azt hittem egy álomról, hogy valóság. Ha nagyon stresszes az életed, és gyakran hullafáradtan fekszel, előfordul, hogy olyan mélyen elalszol, hogy az álom, amit láttál, olyan mélyen beléd ivódik, hogy elhiszed, valóban megtörtént.

Igen, egyébként, ha máskor is hallani véled, ahogy beszél hozzád, neked pszichiáterre van szükséged. A macskák nem beszélnek, nem is beszéltek soha, és egy darabig nem is fognak még szerintem. Ha csak fel nem találnak valami olyan szerkezetet, ami a macska gondolatait kivetíti neked egy monitorra... ja, ez egyébként nem is rossz ötlet...

Amúgy meg, ha engem megkérnek valamire, hogy tartsak valamit titokban, akkor nem az az első dolgom, hogy kiírom gyakori kérdésekre. Ezt a jövődre nézve mondom, hisz a macska nem mondhatta ezt. Mindegy.

2013. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!