Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot csináljak tesómnak?

Figyelt kérdés

Már vettem neki néhány dolgot, de szeretnék készíteni valamit sajátkezüleg is neki.

Húgom 13 éves.

Olyan legyen, amihez nem kell sok drága alapanyag, mert a pénzemet most egy másik ajcsira gyűjtöm.


2009. nov. 4. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hobbiboltokban lehet kapni minden féle alapanyagot mindenhez... sokszor én is onnan veszek ötletet, amikor bemegyek egy ilyen helyre... tudsz saját készítésű képkeretet csinálni például, bár ez kicsit snassz ötlet, de ott a hobbi boltban tényleg jó alapanyagok vannak és elfogadható áron... megfizethetőek...
2009. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. akkor lehet én is így teszek :D
2009. nov. 4. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a hobbiboltokat tudom javasolni, ahogy belépek, rögtön megihletődök, például az Üllői úton a nagy hobbiboltban ki vannak "állítva" kis dobozok, meg mindenféle, amiket meg lehet csinálni azokból az alapanyagokból amiket ott árulnak, és gyönyörűűűűűűek:D És szerintem max. 4ezerből már olyat tudsz neki csinálni, hogy a füle kettéáll:D szóval hajrá
2009. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!