Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet online modellv...

Mennyiért lehet online modellvasutat eladni?

Figyelt kérdés

TT méretű 1 mozdonyról(mozgatható áramszedővel jó állapotban,) és 3-5 vagonról van szó talán trafó vagy sín is dukál hozzá!

Tehát mindkét verzióra kérnék szépen választ!



2013. szept. 14. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Íme itt kedvedre válogathatsz TT-s digitális vagy analóg kezdőkészletek közt.


Ez a bolt is forgalmaz ilyesmit:


[link]

2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boccs, figyelmetlen vagyok. Azt hittem venni akarsz.
2013. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rakd fel az eBay-re de úgy, hogy németek is licitálhassanak rá, mert ott megvan a kultúrája a modellvasútnak. Kalkulálj ki egy kedvezményes postaköltséget, és egy €1.- kezdőlicitet, és ha szerencséd van, ráharapnak. Arrafelé egész jó áron mennek az ilyen cuccok, de idehaza szerintem csak bagóért értékesíthető. akinek nincs rá pénze nem is akar sokat adni érte, akinek meg van, az vesz újat.

(Az eddigi hozzászólók is én voltam)

2013. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem hozzáértők válaszoltak. Magyarországon is nagy keresete van a modellvasutaknak, vagy régiesebben "villanyvasútaknak." Az egyik legjobb az Indexen van a "börze": [link]


Vagy vaterára tedd fel. Ez a két hely a legforgalmasabb. Továbbá ott van még ugye az OLX meg a jófogás, bár ott nem mennek el gyorsan..

2014. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vaterán, hogy teljesen hasonló motyók mennyiért mennek el és már be is áraztad, aztán hajrá! Azért komoly összeget ennyitől ne remélj, gondolom NDK-s cuccok, amik sokkal olcsóbbak pl egy Roconál.
2014. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!