Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy fiú. Szerint...

Tetszik nekem egy fiú. Szerintetek?

Figyelt kérdés
sztem én is tetszem neki, egy suliba járunk, facebookon bejelölt volt a névnapomon (kocsmába tartottam) Beszélgetünk sokat facen, élőbe mindig odajön, és mindig köszön, mostanába már öleléssel szokott , mindig néz észrevettem.... Meg mondta milyen szép a szemem, simogatja a fejem, meg egyszer hazakisértem suli után csak úgy felemelt... meg mondta h nagyon zavarban van mellettem. Nagyon megkedveltem. lehet ő is engem?

2013. szept. 14. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Alighanem.
2013. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De ostoba vagy cseszd meg... még azt se veszed észre, ha valaki ismerkedni akar, de már kocsmába jársz..


Kis nyomorult tinik..rvák.. nem vagytok menők, max a többi kis nyomorult között. :))

2013. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy valaki kocsmába jár nem jelenti azt hogy k***a!!!
2013. szept. 14. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát eléggé erőteljesen utalt rá, hogy nem vagy közömbös számára:):) Ölelget meg ilyesmi... :) Nem is tudom, mi értelme volt kiírni, mikor már úgyis tudtad a választ. Nem ismerem a srácot am, legalábbis nem hiszem, csak mondom, h tutira bejössz neki:):)
2013. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyszerűen ... 1 Hete meg azt mondta van húzódó kapcsolata, akkor miért ölelget? Meg mondta azt is h még nem volt barátnője, arra gondoltam h félős, mert mikor kisért haza akkor azt mondta: Tiszta zavarban vagyok alig tudok beszélni . 17 éves én 16
2013. szept. 15. 00:51
 6/9 anonim ***** válasza:
"Húzódó kapcsolat" alatt mit értett? Lehet, hogy arra gondolt, hogy várat magára, mert amíg nem akarják (esetleg nem akarod) viszonozni az érzéseit, akkor/addig nem lesz kapcsolat:) Mert ha azt mondta, még nem volt kapcsolata...:)
2013. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha tetszik, akkor meg ölelj vissza!!:)
2013. szept. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen én is már párszor öleltem.:) Meg olyan is volt hogy mentem suliba folyosón és ment elöttem, ő meg megölelt ... majdnem hátraestem.:D XD Meg gyakorlatom volt, meg neki is. És Láttam hogy beszél a portással, direkt arra mentem, meglátta h megyek felé, elindult felém, megfogta a vállam és nézett xD Utána megfogta a hátamat és irányitott a lépcsőhöz h üljünk le, amúgy lehet aza húzódó kapcsolat kb az h félős. De nekem nagyon tetszik, és nem zavar h ilyen.:)
2013. szept. 15. 01:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem te is elhívhatod pl moziba nyugodtan:) És ha valami romantikus v ijesztő dolgot néztek, foghatnátok közbe egymás kezét:) Mondjuk én nemtom,én még nem randiztam:$
2013. szept. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!